┼Żiados┼ą o pr├şspevok

Postup ┼żiadosti o┬ápr├şspevok z┬ánad├ície Mesta ┼Żilina

┼Żiadatelia o finan─Źn├║ podporu predkladaj├║ svoje ┼żiadosti priebe┼żne po─Źas roka prostredn├şctvom:

  • formul├íra, ktor├Ż sa nach├ídza pod t├Żmto textom. ├Üdaje bud├║ vyplnen├ę elektronicky a┬án├ísledne po stla─Źen├ş tla─Źidla odosla┼ą sa zobraz├ş s├║bor PDF, ktor├Ż si uch├ídza─Ź vytla─Ź├ş a┬ápodp├ş┼íe a za┼íle po┼ítou na adresu N├ímestie obet├ş komunizmu 3350/1, 011 31┬á ┼Żilina.
  • v pr├şpade, ┼że nie je mo┼żn├ę vyplni┼ą formul├ír, vypl┼łte ┼żiados┼ą o pr├şspevok (odkaz ni┼ż┼íie) a za┼ílite ju na e-mailov├║ adresu nadacia@zilina.sk alebo po┼ítou na adresu N├ímestie obet├ş komunizmu 3350/1, 011 31┬á ┼Żilina.

Spr├ívna rada Nad├ície Mesta ┼Żilina na z├íklade predlo┼żen├Żch ┼żiadost├ş, ich detailov a odpor├║─Źan├ş rozhodne, ─Źi predlo┼żen├║ ┼żiados┼ą podpor├ş v po┼żadovanej v├Ż┼íke, ─Źiasto─Źne, alebo ju nepodpor├ş.

Uch├ídza─Źi o finan─Źn├║ podporu s├║ v┼żdy p├şsomne informovan├ş o pridelen├ş, resp. nepridelen├ş finan─Źnej podpory.

Ku ka┼żdej ┼żiadosti fyzick├Żch os├┤b o poskytnutie pr├şspevku z Nad├ície Mesta ┼Żilina ┬áje potrebn├ę posla┼ą po┼ítou vyplnen├Ż S├║hlas so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov, ktor├Ż n├íjdete ni┼ż┼íie.

Nad├ícia Mesta ┼Żilina zverej┼łuje inform├ície o podporen├Żch ┼żiadostiach na svojej webovej str├ínke v sekcii PODPOREN├ë ┼ŻIADOSTI.

Dokumenty na stiahnutie:
┼Żiados┼ą o pr├şspevok z nad├ície:┬áFormul├ír PDF, Form├ít DOCX
S├║hlas so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov: Formul├ír PDF, Formul├ír DOCX


Vyplnenie on-line formuláruPr├şloha ─Ź.1:
Pr├şloha ─Ź.2:
Pr├şloha ─Ź.3:
Pr├şloha ─Ź.4:
Pr├şloha ─Ź.5:


 

* povinn├ę polia